Hasiči zasahovali pri požiari senníka v Dobrej Nive

Vo štvrtok popoludní bol ohlásený požiar senníka v obci Dobrá Niva, okres Zvolen. Zasahovali príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru vo Zvolene, príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Banskej Bystrici, príslušníci Výcvikového centra Hasičského a záchranného zboru Lešť (z hasičskej stanice v Pliešovciach) a členovia Dobrovoľných hasičských zborov obcí Dobrá Niva a Sása štyrmi C a dvomi vysokotlakovými prúdmi. Pri požiari boli použité autonómne dýchacie prístroje. Následkom požiaru vznikla majiteľovi senníka priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 3 500 €. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania.

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …