Hasiči zasahovali pri požiari vozidla vo Veľkých Kostoľanoch

V nedeľu krátko pred 11.00 hod. bol ohlásený požiar garáže na ulici Ľudovíta Štúra vo Veľkých Kostoľanoch. Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo zistené, že je požiarom zachvátený prístrešok a pod nim stojace osobné motorové vozidlo. Požiar sa ďalej šíril cez dvere do garáže. Sálavým teplom bolo poškodené ďalšie vozidlo, ktoré sa nachádzalo pred prístreškom. Likvidácia požiaru bola zameraná na utlmenie požiaru a rozoberanie konštrukcie strechy v prednej časti garáže. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Piešťan a členovia DHZO Veľké Kostoľany. Následkom požiaru vznikla majiteľovi garáže priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 15 000,- Eur. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania.

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …