Home / PRÁVE TERAZ / Hasiči zasahujú po prívalových dažďoch

Hasiči zasahujú po prívalových dažďoch

Z dôvodu prívalových dažďov vykonali hasiči za posledné 3 hodiny viac ako 90 výjazdov a pri desiatkach z nich stále zasahujú. Ide predovšetkým o odčerpávanie vody zo zatopených priestorov a ciest a odstraňovanie popadaných stromov. V Trnavskom kraji je najvážnejšia situácia v Dunajskostredskom okrese, kde bola pomoc potrebná takmer 60 – krát, hasiči zasahovali tiež v Senici, Skalici, Hlohovci a Galante. V Bratislavskom kraji zasahujú hasiči v hlavnom meste (zatiaľ 11 udalostí), v Malackách pomáhajú na 6 miestach.

Foto: HS Dunajská Streda

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vážna dopravná nehoda v k.o. Jablonica

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X