Home / PRÁVE TERAZ / Hasiči zasahujú pri dvoch vážnych nehodách v Trenčianskom kraji

Hasiči zasahujú pri dvoch vážnych nehodách v Trenčianskom kraji

Hasiči momentálne zasahujú pri dvoch vážnych nehodách v Trenčianskom kraji. Prvá sa stala v k.o. Dolné Naštice, okres Bánovce nad Bebravou, pred siedmou hodinou ráno. Zrazili sa pri nej 3 osobné vozidlá a zranili sa 3 osoby. Cesta č. II/592 je momentálne prejazdná len v jednom pruhu.
Ďalšia dopravná nehoda sa stala na ulici M. R. Štefánika v Považskej Bystrici. Pred pol ôsmou sa tam zrazili 2 osobné vozidlá a 1 kamión, pričom zranenia utrpelo 5 osôb a z nich 1 dieťa. Všetky zranené osoby sú v opatere zdravotníkov.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Mali šťastie v nešťastí – havarovali pred hasičskou stanicou

Hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode 2 osobných vozidiel, ktorá sa stala v obci Beharovce …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X