Home / PRÁVE TERAZ / Hasiči zasahujú pri ekologickej udalosti v obci Štrba

Hasiči zasahujú pri ekologickej udalosti v obci Štrba

15 hasičov momentálne zasahuje v katastri obce Štrba na potoku Mlynica, kde bola na hladine spozorovaná neznáma biela pena. Hasiči hneď po príchode na hladinu osadili norné steny s použitím sorpčného materiálu na zamedzenie ďalšieho rozširovania neznámej látky. Pri udalosti zasahujú príslušníci z Popradu, Mengusoviec a Levoče, na miesto smeruje aj chemické družstvo zo Záchrannej brigády HaZZ v Humennom. Namerané hodnoty pH sú v norme, životné prostredie nie je ohrozené.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči zachránili uviaznutú kravičku

Hasiči boli dnes vyslaní k Malému Dunaju v katastri obce Janíky, okres Dunajská Streda, kde …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X