Home / PRÁVE TERAZ / Hasiči zasahujú pri požiari domu v Modre

Hasiči zasahujú pri požiari domu v Modre

Tucet hasičov momentálne zasahuje pri požiari rodinného domu na Národnej ulici v Modre. Požiar, ktorý vypukol pred siedmou hodinou večer, zasiahol prevažne strechu objektu. Hasičom sa ho pred niekoľkými minútami podarilo dostať pod kontrolu, momentálne ho likvidujú. V dome sa v čase požiaru nachádzala jedna osoba, ktorá ho opustila ešte pred príchodom hasičom. Pri udalosti zasahujú profesionáli z Pezinka a Senca a dobrovoľní hasiči z Modry a Pezinka s 8 ks hasičskej techniky.

Foto: HaZZ 

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Bilancia výjazdov hasičov za posledných 24 hodín

V súvislosti s poveternostnou situáciou zasahovali slovenskí hasiči za posledných 24 hodín 64 – krát. …