Home / PRÁVE TERAZ / Hasiči zasahujú pri požiari domu v Modre

Hasiči zasahujú pri požiari domu v Modre

Tucet hasičov momentálne zasahuje pri požiari rodinného domu na Národnej ulici v Modre. Požiar, ktorý vypukol pred siedmou hodinou večer, zasiahol prevažne strechu objektu. Hasičom sa ho pred niekoľkými minútami podarilo dostať pod kontrolu, momentálne ho likvidujú. V dome sa v čase požiaru nachádzala jedna osoba, ktorá ho opustila ešte pred príchodom hasičom. Pri udalosti zasahujú profesionáli z Pezinka a Senca a dobrovoľní hasiči z Modry a Pezinka s 8 ks hasičskej techniky.

Foto: HaZZ 

Komentáre

comments

Pozrite aj

Mali šťastie v nešťastí – havarovali pred hasičskou stanicou

Hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode 2 osobných vozidiel, ktorá sa stala v obci Beharovce …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X