Hasiči zasahujú pri požiari haly v Považskej Bystrici

Hasiči zasahujú pri požiari haly v Považskej Bystrici

14 príslušníkov momentálne zasahuje pri požiari haly zlievarne v Považskej Bystrici. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že sa požiar haly s rozmermi 70 x 30 m nachádza v počiatočnom štádiu. Pri udalosti zasahujú hasiči z Považskej Bystrice, Dubnice nad Váhom, Bytče a zo Záchrannej brigády v Žiline. Požiar sa im tesne pred druhou hodinou podarilo dostať pod kontrolu, momentálne ho likvidujú. Pri udalosti sa doposiaľ nikto nezranil.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …

X