Hasiči zasahujú pri požiari pivničných priestorov v Komárne

Komárňanskí hasiči momentálne zasahujú pri požiari v trojpodlažnej bytovke na Hradnej ulici v Komárne. Požiar vypukol približne pred hodinou v pivničných priestoroch a jeho následkom došlo k silnému zadymeniu celého objektu. Hasiči po príchode na miesto udalosti evakuovali z budovy 8 osôb, z ktorých 4 sa priotrávili splodinami horenia. Osoby boli odovzdané do opatery ZZS. Na miesto požiaru smeruje aj evakuačný autobus HaZZ. Na mieste udalosti zasahuje 7 príslušníkov s 2 ks hasičskej techniky, ktorým sa už požiar podarilo lokalizovať a momentálne ho likvidujú.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči smerovali k dopravnej nehode s účasťou sanitky

V piatok 7. januára okolo 11.00 hodiny došlo na ceste prvej triedy v katastri obce …

X