Home / PRÁVE TERAZ / Hasiči zasahujú pri požiari v Lozorne, na mieste je prezident Mikulášek

Hasiči zasahujú pri požiari v Lozorne, na mieste je prezident Mikulášek

Hasiči momentálne zasahujú pri požiari garáže a drevenej prístavby rodinného domu v Lozorne, ktorý vypukol približne pred hodinou. Hasiči sa požiar po lokalizácii snažia zlikvidovať, doposiaľ si nevyžiadal žiadne zranenia. Na mieste sú profesionáli z Malaciek (HS a Záchranná brigáda), dobrovoľní hasiči z Lozorna a prezident HaZZ Pavol Mikulášek. Vďaka ich rýchlemu zásahu sa podarilo od požiaru uchrániť rodinný dom.

Hasiči odoberali vzorky na koronavírus v marginalizovanej skupine vo Vranove nad Topľou

Na základe požiadavky mestského krízového štábu dnes hasiči vykonávali PCR odbery vzoriek osobám v marginalizovanej …