Home / PRÁVE TERAZ / Hasiči zasahujú pri prevrátenej cisterne s nebezpečnou látkou

Hasiči zasahujú pri prevrátenej cisterne s nebezpečnou látkou

Hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode cisterny v katastri obce Abovce, ktorá sa stala na štátnej ceste č. I/67. Pri dopravnej nehode sa cisterna prevážajúca nebezpečnú látku toluendiisokyanát prevrátila do jarku pri ceste. Po príchode hasiči prezreli celý plášť cisterny, ktorý sa pri nehode nijako nepoškodil a nebezpečná látka neuniká do prostredia. Hasiči momentálne zachytávajú unikajúce prevádzkové kvapaliny a pohonné hmoty, po príchode náhradnej cisterny budú do nej prečerpávať nebezpečnú látku. Pri nehode sa nikto nezranil. Zasahujú hasiči z Tornale, Revúcej, Banskej Bystrice a Rimavskej Soboty.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Požiar výrobnej haly v Šuranoch

Aktualizácia – 18.30 hod. Viac ako 12 hodín zasahujú desiatky hasičov pri požiari výrobnej haly, …