Home / PRÁVE TERAZ / Hasiči zasahujú pri rozsiahlom požiari bytu v Dúbravke

Hasiči zasahujú pri rozsiahlom požiari bytu v Dúbravke

Viac ako 20 bratislavských hasičov od desiatej hodiny večer zasahuje pri požiari bytu na ulici Ľuda Zúbka v Bratislave – Dúbravke. Požiar vznikol v byte na 3. nadzemnom podlaží, pričom došlo k silnému zadymeniu spoločných priestorov schodiska od 3. až po 8. podlažie. Hasiči vyniesli z týchto priestorov 3 intoxikované a popálené osoby v bezvedomí. Jedna osoba svojim zraneniam na mieste podľahla.
Z ostatných bytov hasiči evakuovali 21 obyvateľov, ktorých prichýlili v evakuačnom autobuse HaZZ, kde prebieha ich zdravotná diagnostika. Na miesto udalosti smeruje expertízna skupina na zisťovanie príčin vzniku požiaru z PTEÚ a psychologická služba HaZZ.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči zachránili uviaznutú kravičku

Hasiči boli dnes vyslaní k Malému Dunaju v katastri obce Janíky, okres Dunajská Streda, kde …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X