Hasiči zasahujú pri rozsiahlom požiari bytu v Dúbravke

Viac ako 20 bratislavských hasičov od desiatej hodiny večer zasahuje pri požiari bytu na ulici Ľuda Zúbka v Bratislave – Dúbravke. Požiar vznikol v byte na 3. nadzemnom podlaží, pričom došlo k silnému zadymeniu spoločných priestorov schodiska od 3. až po 8. podlažie. Hasiči vyniesli z týchto priestorov 3 intoxikované a popálené osoby v bezvedomí. Jedna osoba svojim zraneniam na mieste podľahla.
Z ostatných bytov hasiči evakuovali 21 obyvateľov, ktorých prichýlili v evakuačnom autobuse HaZZ, kde prebieha ich zdravotná diagnostika. Na miesto udalosti smeruje expertízna skupina na zisťovanie príčin vzniku požiaru z PTEÚ a psychologická služba HaZZ.

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …