Hasiči zasahujú pri rozsiahlom požiari bytu v Dúbravke

Viac ako 20 bratislavských hasičov od desiatej hodiny večer zasahuje pri požiari bytu na ulici Ľuda Zúbka v Bratislave – Dúbravke. Požiar vznikol v byte na 3. nadzemnom podlaží, pričom došlo k silnému zadymeniu spoločných priestorov schodiska od 3. až po 8. podlažie. Hasiči vyniesli z týchto priestorov 3 intoxikované a popálené osoby v bezvedomí. Jedna osoba svojim zraneniam na mieste podľahla.
Z ostatných bytov hasiči evakuovali 21 obyvateľov, ktorých prichýlili v evakuačnom autobuse HaZZ, kde prebieha ich zdravotná diagnostika. Na miesto udalosti smeruje expertízna skupina na zisťovanie príčin vzniku požiaru z PTEÚ a psychologická služba HaZZ.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …

X