Home / PRÁVE TERAZ / Hasiči zasahujú pri rozsiahlom požiari v Dunajskej Lužnej

Hasiči zasahujú pri rozsiahlom požiari v Dunajskej Lužnej

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tucet profesionálnych a dobrovoľných hasičov momentálne zasahuje pri požiari v Dunajskej Lužnej, ktorý vypukol pred pol šiestou podvečer. Požiar zasiahol strechu rodinného domu a rozšíril sa na priľahlú autodielňu. Hasiči sa momentálne snažia požiar dostať pod kontrolu. Pri udalosti zasahujú hasiči zo Šamorína a Hálkovej a dobrovoľní hasiči zo Šamorína. Doposiaľ nedošlo k žiadnym zraneniam.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri Brezne horí lesný porast, zasahujú 4 DHZO

40 hasičov s 11 kusmi hasičskej techniky momentálne zasahuje pri rozsiahlom požiari lesného porastu medzi …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE