Home / PRÁVE TERAZ / Hasiči zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorú neprežila 1 osoba

Hasiči zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorú neprežila 1 osoba

Hasiči z Galanty momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri obce Kajal v okrese Galanta na štátnej ceste č. I/75. Pri nehode sa zrazili 2 osobné vozidlá s jedným kamiónom, pričom z jedného vozidla počas nehody 1 osoba vyletela a svojim zraneniam podľahla a druhá v ňom zostala zakliesnená. Hasiči zakliesnenú osobu vyslobodili pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia a odovzdali ju do opatery ZZS. Účastníci z 2. vozidla neutrpeli žiadne zranenia. Na miesto udalosti smeruje záchranársky vrtuľník ZZS.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Požiar v Ostrej Lúke neprežili 2 osoby

Hasiči boli dnes o 6.15 hod. vyslaní k požiaru rodinného domu v obci Ostrá Lúka, …