Home / PRÁVE TERAZ / Hasiči zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorú neprežila 1 osoba

Hasiči zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorú neprežila 1 osoba

Hasiči z Galanty momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri obce Kajal v okrese Galanta na štátnej ceste č. I/75. Pri nehode sa zrazili 2 osobné vozidlá s jedným kamiónom, pričom z jedného vozidla počas nehody 1 osoba vyletela a svojim zraneniam podľahla a druhá v ňom zostala zakliesnená. Hasiči zakliesnenú osobu vyslobodili pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia a odovzdali ju do opatery ZZS. Účastníci z 2. vozidla neutrpeli žiadne zranenia. Na miesto udalosti smeruje záchranársky vrtuľník ZZS.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Hasiči zachránili koňa, ktorý spadol do jarku

Zvolenskí hasiči momentálne zasahujú pri technickej udalosti v Bakovej Jame, okres Zvolen. Do cca. 1,5 …