Hasiči zaznamenali na 2. sviatok vianočný nárast výjazdov

Počas 2. sviatku vianočného zaznamenali hasiči na Slovensku nárast výjazdov k udalostiam rôzneho charakteru, a to až na 94. Zasahovali pri 25 požiaroch, 35 technických udalostiach, 31 dopravných nehodách a 3 ekologických výjazdoch.
K najvyššiemu počtu požiarov boli vyslaní hasiči v Trnavskom a Košickom kraji (6 a 5 výjazdov), pomoc pri technických udalostiach bola najpotrebnejšia v Prešovskom kraji (13 výjazdov). V spomínanom kraji sa stalo aj najviac dopravných nehôd (9). Pri jednom ekologickom výjazde zasahovali hasiči v Trenčianskom, Žilinskom a Košickom kraji.
Počas 26. decembra bola pomoc hasičov najčastejšie potrebná v Prešovskom kraji, kde zasahovali celkom 26 – krát, najmenej výjazdov vykonali hasiči v Bratislavskom kraji (4).

Foto: ilustračné

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Na hraničných priechodoch nechýbajú dobrovoľní hasiči

Príslušníkom Hasičského a záchranného zboru pomáhajú pri mnohých úkonoch aj členovia dobrovoľných hasičských zborov. Fotografie …

X