Home / PRÁVE TERAZ / Hasiči zo Sniny dostanú nový defibrilátor

Hasiči zo Sniny dostanú nový defibrilátor

Ondrej Duda je 24 ročný futbalový útočník klubu Hertha Berlín, rodák zo Sniny. Pred začiatkom sezóny s ním jeho tímový kolega uzavrel stávku – za 8 presných zásahov mu sľúbil hodinky značky Rolex. Slovenský reprezentant trafil svoj 8. gól v 18. ligovom kole na pôde 1. FC Norimberg (3:1). Hodinky, ktoré vyhral v stávke, sa rozhodol vydražiť, pričom výťažok venoval na kúpu nového defibrilátora. Ten sa rozhodol venovať hasičom zo Sniny, za čo mu patrí veľká vďaka.

Foto: Instagram/dudao_10

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vážna dopravná nehoda v k.o. Jablonica

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X