Hasiči zvíťazili nad policajtmi vo futbale 3 : 2

Dnes sa na štadióne ŠKP Dúbravka uskutočnil priateľský futbalový zápas medzi príslušníkmi Hasičského a záchranného zboru a príslušníkmi Policajného zboru SR. Víťazmi sa stali hasiči, ktorí v druhom polčase zasiahli súperovu bránku 3 – krát a do konca zápasu udržali jednogólovú prevahu. Aktivita hasičov sa zvýšila hneď na začiatku druhého polčasu, keď v 48. minúte strelili 1. gól, a vyrovnali tak na 1 : 1. Od 53. minúty viedli policajti, v 79. minúte zápasu hasiči zasiahli ich bránku a vyrovnali tak na 2 : 2. O desať minút neskôr, 2 minúty pred koncom zápasu, sa hasičom podarilo dostať do vedenia. Futbalisti oboch tímov predviedli krásnu hru, ktorú nakoniec vyhrali príslušníci HaZZ.