Home / PRÁVE TERAZ / Hasičom sa podarilo úplne zlikvidovať požiar na vianočných trhoch v Bratislave

Hasičom sa podarilo úplne zlikvidovať požiar na vianočných trhoch v Bratislave

Hasičom sa požiar na vianočných trhoch v Bratislave pred pár minútami podarilo úplne zlikvidovať. Miesto z dôvodu bezpečnosti ohraničili zábranami. Momentálne je na požiarisku expertízna skupina z PTEÚ MV SR, ktorá vykonáva úkony súvisiace so zisťovaním príčin vzniku požiaru v súčinnosti s príslušníkmi PZ SR. Majiteľ objektu predbežne odhadol škodu spôsobenú požiarom na viac ako 200 tisíc eur. Pri udalosti sa zranila 1 osoba, iné osoby na Hlavnom námestí zranenia neutrpeli.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Deň otvorených dverí na SŠPO MV SR v Žiline

Vo štvrtok, 9. mája, sa na Strednej škole požiarnej ochrany MV SR v Žiline uskutočnil …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X