Home / PRÁVE TERAZ / Hasičom sa podarilo úplne zlikvidovať požiar na vianočných trhoch v Bratislave

Hasičom sa podarilo úplne zlikvidovať požiar na vianočných trhoch v Bratislave

Hasičom sa požiar na vianočných trhoch v Bratislave pred pár minútami podarilo úplne zlikvidovať. Miesto z dôvodu bezpečnosti ohraničili zábranami. Momentálne je na požiarisku expertízna skupina z PTEÚ MV SR, ktorá vykonáva úkony súvisiace so zisťovaním príčin vzniku požiaru v súčinnosti s príslušníkmi PZ SR. Majiteľ objektu predbežne odhadol škodu spôsobenú požiarom na viac ako 200 tisíc eur. Pri udalosti sa zranila 1 osoba, iné osoby na Hlavnom námestí zranenia neutrpeli.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vážna dopravná nehoda pri Žiari nad Hronom si vyžiadala jednu mŕtvu osobu a 3 zranených

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri obce Bartošova Lehôtka, …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X