Home / PRÁVE TERAZ / Hasičom sa požiar na vianočných trhoch podarilo dostať pod kontrolu

Hasičom sa požiar na vianočných trhoch podarilo dostať pod kontrolu

Hasičom sa požiar na vianočných trhoch podarilo dostať pod kontrolu

Hasičom sa pred pár minútami podarilo lokalizovať požiar na Hlavnom námestí v Bratislave, ktorý vypukol v jednom zo stánkov a rozšíril sa na priľahlý murovaný objekt. Pri udalosti došlo k zraneniu jednej osoby, ktorá utrpela popáleniny na tvári a rukách a je v opatere RZP. Hasiči momentálne dohášajú skryté ohniská. Majiteľ objektu predbežne odhadol škodu spôsobenú požiarom na viac ako 200 tisíc eur. Na miesto smeruje expertízna skupina na zisťovanie príčin vzniku požiarov z PTEÚ MV SR.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Deň otvorených dverí na SŠPO MV SR v Žiline

Vo štvrtok, 9. mája, sa na Strednej škole požiarnej ochrany MV SR v Žiline uskutočnil …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X