Hasičská futbalová reprezentácia vyrazila do Litoměříc

Reprezentácia slovenských hasičov a predstavitelia HaZZ dnes ráno vycestovali do Litoměříc, kde sa v sobotu, 10. júna 2017 uskutoční 2. priateľský medzištátny futbalový zápas medzi českými a slovenskými profesionálnymi hasičmi. Prezident HaZZ Alexander Nejedlý pri tejto príležitosti odovzdal futbalový dres npor. Danielovi Benkovskému z hasičskej stanice v Trnave. Daniel Benkovský utrpel 2. apríla v osobnom voľne vážny úraz hlavy, z ktorého sa stále lieči a nemôže sa zúčastniť zápasu v Čechách. Prajeme mu skoré zotavenie a veríme, že do ďalšieho zápasu sa vrhne naplno. Slovenskej reprezentácii želáme veľa šťastia a najmä výhru.