Home / AKTUALITY / Hasičský a záchranný zbor smeruje do obcí zasiahnutých silným snežením

Hasičský a záchranný zbor smeruje do obcí zasiahnutých silným snežením

V súvislosti s nepriaznivou poveternostnou situáciou a silným snežením vysiela Hasičský a záchranný zbor do najzasiahnutejších lokalít Slovenska potrebnú techniku, ktorá zabezpečí priechodnosť ciest do ohrozených obcí. Hasiči zo Záchrannej brigády v Žiline budú so špeciálnou technikou dislokovaní v katastri obce Oravská Lesná a Skalité. DHZ Pole s pásovým transportérom bolo vyslané do Námestova, svoju základňu opustilo aj niekoľko hasičov zo Záchrannej brigády v Humennom, ktorí s pásovým transportérom a traktor – bágerom smerujú do katastra obce Ždiar, okres Poprad. Priechodnosť ciest sa budú hasiči snažiť udržať aj z dôvodu nevyhnutného prevozu pacientov, liekov a zásobovania zasiahnutých obcí.

Čelná zrážka dvoch vozidiel v Piešťanoch

Piešťanskí hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste č. II/499 …