Home / AKTUALITY / Krajskú súťaž v hasičskom športe vyhrali hasiči z Trnavy

Krajskú súťaž v hasičskom športe vyhrali hasiči z Trnavy

Krajskú súťaž v hasičskom športe vyhrali hasiči z Trnavy

Vo štvrtok, 16. mája, sa v Galante uskutočnil XXIII. ročník krajskej súťaže v hasičskom športe, na ktorej sa zúčastnilo 6 družstiev z Trnavského kraja. Víťazmi sa stali hasiči z družstva Okresného riaditeľstva HaZZ v Trnave, na 2. mieste sa umiestili hasiči z Okresného riaditeľstva HaZZ v Piešťanoch, tretie miesto obsadilo družstvo z Okresného riaditeľstva HaZZ v Senici (4. miesto – OR HaZZ v Galante, 5. miesto – OR HaZZ v Skalici, 6. miesto – OR HaZZ v Dunajskej Strede). V dvojboji jednotlivcov zvíťazil Jaroslav Chalány (OR HaZZ v Trnave) s celkovým časom 37.44 sekúnd, na druhom mieste sa umiestnil Peter Baša (OR HaZZ v Trnave) s celkovým časom 40.92 sekúnd, tretie miesto obsadil Eduard Glemba (OR HaZZ v Trnave) s časom 45.00 sekúnd. Celkovo sa súťaže zúčastnilo 51 súťažiacich z radov profesionálnych aj dobrovoľných hasičov.
Súťaž sa konala v Galante už po sedemnásty krát.
Srdečne gratulujeme !

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči demontovali krízové stany a kontajnery na hraničných priechodoch

Dnes boli po takmer troch mesiacoch demontované krízové stany a kontajnery na administratívne účely, ktoré …

X