Home / AKTUALITY / Minimálne 350 dobrovoľných hasičov smeruje na sever Slovenska

Minimálne 350 dobrovoľných hasičov smeruje na sever Slovenska

Desiatky dobrovoľných hasičov sú už na ceste na sever Slovenska, aby pomohli pri odstraňovaní následkov snehovej kalamity. Päť autobusov s 250 hasičmi z okresov Galanta, Dunajská Streda, Komárno, Prešov, Sabinov, Bardejov, Pezinok, Senec, Senica, Skalica a Nové Zámky by malo do Námestova doraziť medzi 10. a 11. hodinou pred obedom. Okrem dobrovoľných hasičov v autobusoch sa na pomoc vydalo približne 100 ďalších, ktorí zvolili iný spôsob dopravy (prevažne Iveco Daily). Členovia dobrovoľných hasičských zborov obcí sú v plnom nasadení pripravení pomôcť v zasiahnutých obciach pri odstraňovaní následkov snehovej kalamity. Ide o sústredenú pomoc dobrovoľných hasičov ohromných rozmerov.

Tlačové správy

Vážna dopravná nehoda v k.o. Jablonica

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste …