Na hraničnom priechode Bratislava-Petržalka Berg od dnes stojí druhý stan pre repatriantov

Na hraničnom priechode Bratislava-Petržalka Berg pribudol od dnešného popoludnia druhý stan pre osoby prichádzajúce na hraničný priechod. Prvý, určený na dočasné zázemie pre repatriantov, tam postavili bratislavskí hasiči už pred týždňom. Druhý tam pribudol z dôvodu rozšírenia kapacít a väčšieho pohodlia repatriantov. Hasiči postavili a uviedli stan do úplnej prevádzky za menej ako dve hodiny. 

Hasiči upozorňujú repatriantov, že funkciou stanov je plniť dočasné útočisko až do odjazdu do karanténnych centier. V priestoroch platí prísny zákaz fajčenia a poškodzovania cudzieho majetku. 

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Majstrovstvá SR | 23.10.2021 | GALANTA

Komentáre comments

X