Home / AKTUALITY / Na odberné miesta HaZZ včera prišlo takmer 1400 ľudí

Na odberné miesta HaZZ včera prišlo takmer 1400 ľudí

V priebehu včerajška hasiči testovali na odberných miestach HaZZ v rámci celého Slovenska. Od 12.00 hod. bolo pre verejnosť k dispozícii 18 takýchto miest, od 14. hodiny pribudlo ďalšie odberné miesto na hasičskej stanici v Sabinove.
Z celkového počtu 1371 osôb, ktoré sa zúčastnili na testoch, bolo 100 pozitívnych (7,29%). Najviac testov urobili hasiči na odbernom mieste na Slnečných jazerách (266) a na Hasičskej stanici Šaľa (253).
Dnes, počas štátneho sviatku, hasiči netestujú.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Požiar rodinného domu v Hrochoti uhasili hasiči, zranené sú dve osoby

Hasiči z Banskej Bystrice momentálne zasahujú pri požiari rodinného domu v obci Hrochoť. Požiar vypukol …

X