Na Záhorí stále horí, zasahuje 133 hasičov, doplnené o video


Viac ako 130 profesionálnych a dobrovoľných hasičov stále zasahuje pri rozsiahlom požiari lesa medzi k. o. Jakubov a Láb, okres Malacky. Požiar sa podarilo lokalizovať dnes – tesne pred siedmou hodinou ráno. Hasiči zasahujú v 3 zásahových úsekoch, situáciu však komplikuje silný vietor. Pri udalosti zasahujú hasiči z Bratislavského, Trnavského, Nitrianskeho a Trenčianskeho kraja z takmer 30 hasičských staníc a dobrovoľní hasiči z niekoľkých obcí Trnavského kraja. Požiar sa momentálne snaží zlikvidovať 133 hasičov so 70 ks hasičskej techniky a vrtuľník Letky MV SR.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …

X