Na Záhorí stále horí, zasahuje 133 hasičov, doplnené o video

Viac ako 130 profesionálnych a dobrovoľných hasičov stále zasahuje pri rozsiahlom požiari lesa medzi k. o. Jakubov a Láb, okres Malacky. Požiar sa podarilo lokalizovať dnes – tesne pred siedmou hodinou ráno. Hasiči zasahujú v 3 zásahových úsekoch, situáciu však komplikuje silný vietor. Pri udalosti zasahujú hasiči z Bratislavského, Trnavského, Nitrianskeho a Trenčianskeho kraja z takmer 30 hasičských staníc a dobrovoľní hasiči z niekoľkých obcí Trnavského kraja. Požiar sa momentálne snaží zlikvidovať 133 hasičov so 70 ks hasičskej techniky a vrtuľník Letky MV SR.

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …