Home / AKTUALITY / Návšteva delegácie z Bulharskej republiky

Návšteva delegácie z Bulharskej republiky

V pondelok, 17. júna 2019, pricestovala na Slovensko na oficiálnu návštevu delegácia z Bulharskej republiky. Z bulharskej strany sa návštevy zúčastnili generálny riaditeľ Generálneho riaditeľstva pre požiarnu bezpečnosť a civilnú ochranu v Sofii Nikolay Slavev Nikolov, riaditeľ pre prevádzkové činnosti Karsimir Biserov Shotarov a inšpektorka oddelenia dobrovoľných jednotiek riaditeľstva operačných činností Ralitsa Slavcheva Todorov. Slovenskú stranu reprezentuje prezident Hasičského a záchranného zboru Alexander Nejedlý, riaditeľ odboru riadenia hasičských jednotiek Prezídia HaZZ Adrián Mifkovič a generálny sekretár Dobrovoľnej požiarnej ochrany SR Vendelín Horváth. Hlavným cieľom návštevy je rozvoj medzinárodnej spolupráce medzi Bulharskom a Slovenskom v oblasti protipožiarnej bezpečnosti a výmena ďalších skúseností a vedomostí o systéme protipožiarnej bezpečnosti štátu a organizácii profesionálnych a dobrovoľných hasičských zborov. Oficiálna návšteva predstaviteľov Bulharskej republiky potrvá do stredy, 19. júna 2019.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

5. ročník nočnej hasičskej súťaže MJM DVORNÍKY a zároveň 5.kolo ZSHL 2019

Komentáre comments

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X