Home / AKTUALITY / Návšteva hasičov v závode Volkswagen Slovakia, a.s.

Návšteva hasičov v závode Volkswagen Slovakia, a.s.

Návšteva hasičov v závode Volkswagen Slovakia a.s.

V utorok navštívil prezident HaZZ Alexander Nejedlý spolu s riaditeľom ORHJ prezídia HaZZ závodný hasičský útvar vo Volkswagen Slovakia, a.s. prevádzkovaný spoločnosťou Falck Fire Services a.s. Podnetom na stretnutie sa stali pripravované postupy na vzdelávanie príslušníkov HaZZ, ktorí by mali byť v budúcnosti vzdelávaní v oblasti elektromobilov, ich konštrukcie a odlišností oproti vozidlám so spaľovacími motormi. Predstavitelia HaZZ si v závode pozreli hasičskú techniku útvaru a so závodnými hasičmi si vymenili skúsenosti v oblasti bezpečnostných opatrení pri zdolávaní požiarov na elektromobiloch.

Foto: Volkswagen Slovakia, a.s.

Dopravná nehoda pri obci Soľčany

Iba tri kilometre od mesta Topoľčany sa rozprestiera obec Soľčany. Na miestnej komunikácii, ktorá spája …