Home / AKTUALITY / Nočný požiar garáže v Prievidzi

Nočný požiar garáže v Prievidzi

Nočný požiar garáže v Prievidzi

V pondelok neskoro večer bol ohlásený požiar samostatne stojacej garáže na ulici J. G. Tajovského v Prievidzi. Zasahovali príslušníci OR HaZZ v Prievidzi a v Partizánskom a členovia Dobrovoľného hasičského zboru obce Nedožery – Brezany a Bystričany ôsmymi C prúdmi. Pri požiari boli použité autonómne dýchacie prístroje. Jedna osoba sa pri udalosti intoxikovala splodinami horenia. Následkom požiaru vznikla majiteľovi garáže priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 20 000 €. Príčinou vzniku požiaru bol pravdepodobne nevyhovujúci stav vykurovacieho telesa.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vďaka podpore z EÚ dostalo Výcvikové centrum HaZZ nové Iveco Daily

V piatok, 5. apríla 2019 sa uskutočnilo slávnostné odovzdávanie hasičského vozidla Iveco Daily Výcvikovému centru …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X