Home / ZÁSAHY / Trnavský kraj / Nočný požiar vozidla v Dunajskej Strede

Nočný požiar vozidla v Dunajskej Strede

Nočný požiar vozidla v Dunajskej Strede

V stredu 8. marca krátko pred 23.30 hod. bol ohlásený požiar osobného motorového vozidla v Dunajskej Strede. Po príjazde hasičov ha miesto udalosti bola požiarom zachvátená motorová časť vozidla a čiastočne pravá strana interiéru. Požiar hasiči zlikvidovali jedným vysokotlakovým prúdom. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Dunajskej Stredy. Následkom požiaru vznikla majiteľovi priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 2 500,- Eur. Príčina vzniku požiaru bolo úmyselné zapálenie neznámou osobou.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Komentáre

comments

Pozrite aj

Zrážka motorových vozidiel na Ivánskej ceste v Bratislave

Dnes krátko pred 6.30 hod. ráno bola ohlásená dopravná nehoda na Ivánskej ceste v Bratislave. …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE