Home / ZÁSAHY / Trnavský kraj / Nočný požiar vozidla v Dunajskej Strede

Nočný požiar vozidla v Dunajskej Strede

Nočný požiar vozidla v Dunajskej Strede

V stredu 8. marca krátko pred 23.30 hod. bol ohlásený požiar osobného motorového vozidla v Dunajskej Strede. Po príjazde hasičov ha miesto udalosti bola požiarom zachvátená motorová časť vozidla a čiastočne pravá strana interiéru. Požiar hasiči zlikvidovali jedným vysokotlakovým prúdom. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Dunajskej Stredy. Následkom požiaru vznikla majiteľovi priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 2 500,- Eur. Príčina vzniku požiaru bolo úmyselné zapálenie neznámou osobou.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Tragická dopravná nehoda z dnešného rána

Dnes pred šiestou hodinou ráno boli hasiči vyslaní na štátnu cestu č. I/78 medzi Jasenicou …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE