Home / AKTUALITY / Nové vozidlá Iveco Daily si prevzali zástupcovia 5 obcí v Banskobystrickom kraji

Nové vozidlá Iveco Daily si prevzali zástupcovia 5 obcí v Banskobystrickom kraji

Dňa 21. novembra 2019 sa v Banskobystrickom kraji uskutočnilo odovzdávanie vozidiel Iveco Daily, ktoré si prevzali zástupcovia 5 obcí okresov Veľký Krtíš a Krupina. Na slávnostnom odovzdávaní, ktoré sa uskutočnilo za prítomnosti štátneho tajomníka Ministerstva vnútra SR Michala Bagačku, štátneho tajomníka Ministerstva obrany SR Mariána Saloňa, prezidenta Hasičského a záchranného zboru Pavla Nereču a generálneho sekretára Dobrovoľnej požiarnej ochrany SR Vendelína Horvátha, si nové vozidlá prevzali zástupcovia obcí a dobrovoľných hasičských zborov obcí Slovenské Ďarmoty, Čeláre, Devičie, Hontianske Tesáre a Selce.
Na celom Slovensku si tieto vozidlá postupne prevezme 365 dobrovoľných hasičských zborov obcí. DHZO dostanú novú techniku v rámci projektu Ministerstva vnútra SR Zvýšenie odborných a intervenčných kapacít na regionálnej a lokálnej úrovni, ktorý sa realizuje vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja cez Operačný program Kvalita životného prostredia.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Odovzdávanie ocenení – Rád svätého Floriána a Rád čestného hasičstva

V pondelok, 7. septembra 2020, sa v zasadacej miestnosti Domu Dobrovoľnej požiarnej ochrany SR uskutočnilo …

X