Home / AKTUALITY / Obnova techniky dobrovoľných hasičov pokračuje

Obnova techniky dobrovoľných hasičov pokračuje

V nasledujúcich dňoch odovzdá prezident Hasičského a záchranného zboru Alexander Nejedlý spolu s generálnym sekretárom Dobrovoľnej požiarnej ochrany SR Vendelínom Horváthom repasovanú hasičskú techniku pre potreby dobrovoľných hasičských zborov obcí v regióne Orava. Slávnostné odovzdávanie sa uskutoční v obciach Krivá, Štefanov nad Oravou, Námestovo, Novoť, Martin – Priekopa a Stráňavy. Program repasovania hasičských vozidiel bude pokračovať naďalej. Spomínané odovzdávanie hasičskej techniky sa uskutoční v dňoch 5. – 6. apríla 2018.

Foto: ilustračné

Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 15. týždni roka 2018

V pondelok, 9. apríla uskutočnili príslušníci HaZZ 151 výjazdov. Hasiči boli privolaní k 79 požiarom, 71 technickým …