Home / AKTUALITY / Obnova techniky dobrovoľných hasičov pokračuje

Obnova techniky dobrovoľných hasičov pokračuje

V nasledujúcich dňoch odovzdá prezident Hasičského a záchranného zboru Alexander Nejedlý spolu s generálnym sekretárom Dobrovoľnej požiarnej ochrany SR Vendelínom Horváthom repasovanú hasičskú techniku pre potreby dobrovoľných hasičských zborov obcí v regióne Orava. Slávnostné odovzdávanie sa uskutoční v obciach Krivá, Štefanov nad Oravou, Námestovo, Novoť, Martin – Priekopa a Stráňavy. Program repasovania hasičských vozidiel bude pokračovať naďalej. Spomínané odovzdávanie hasičskej techniky sa uskutoční v dňoch 5. – 6. apríla 2018.

 

Foto: ilustračné

Komentáre

comments

Pozrite aj

Dobrovoľní hasiči v Malužinej oslávili 90. výročie

90. výročie vzniku založenia si pripomenul Dobrovoľný hasičský zbor v obci Malužiná (okres Liptovský Mikuláš) …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X