Home / PRÁVE TERAZ / Osobný motorový vlak narazil spadnutého stromu na koľajniciach

Osobný motorový vlak narazil spadnutého stromu na koľajniciach

Hasiči momentálne zasahujú v katastri obce Sklené, okres Turčianske Teplice, kde došlo k nehode osobného motorového vlaku. V smere do Hornej Štubne narazil do spadnutého stromu na koľajniciach, pričom nehoda si vyžiadala 5 zranených. Vo vlaku sa v čase nehody viezlo 75 cestujúcich. Na miesto smeruje evakuačný autobus HaZZ, ktorý cestujúcim poskytne dočasné útočisko.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Z Oravskej Lesnej odchádza časť hasičskej techniky

V týchto chvíľach odchádzajú z Oravskej Lesnej príslušníci zo Záchranných brigád HaZZ v Žiline, Malackách …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X