Home / PRÁVE TERAZ / Osobný motorový vlak narazil spadnutého stromu na koľajniciach

Osobný motorový vlak narazil spadnutého stromu na koľajniciach

Hasiči momentálne zasahujú v katastri obce Sklené, okres Turčianske Teplice, kde došlo k nehode osobného motorového vlaku. V smere do Hornej Štubne narazil do spadnutého stromu na koľajniciach, pričom nehoda si vyžiadala 5 zranených. Vo vlaku sa v čase nehody viezlo 75 cestujúcich. Na miesto smeruje evakuačný autobus HaZZ, ktorý cestujúcim poskytne dočasné útočisko.

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vážna dopravná nehoda v k.o. Jablonica

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X