Home / ZÁSAHY / Bratislavský kraj / Pezinskí hasiči ráno zasahovali pri smrteľnej dopravnej nehode

Pezinskí hasiči ráno zasahovali pri smrteľnej dopravnej nehode

Dnes o šiestej hodine ráno bola ohlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla na štátnej ceste III. triedy z Pezinka do Šenkvíc, okres Pezinok. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že ide o dopravnú nehodu jedného osobného motorového vozidla, ktoré po náraze do stromu skončilo prevrátené na poli. Dopravnú nehodu neprežila jedna osoba, ktorej hasiči a záchranári niekoľko desiatok minút bezúspešne poskytovali masáž srdca. Na havarovanom automobile boli vykonané protipožiarne opatrenia na zabránenie vzniku požiaru.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Zrážka motorových vozidiel na Ivánskej ceste v Bratislave

Dnes krátko pred 6.30 hod. ráno bola ohlásená dopravná nehoda na Ivánskej ceste v Bratislave. …