Home / ZÁSAHY / Bratislavský kraj / Pezinskí hasiči ráno zasahovali pri smrteľnej dopravnej nehode

Pezinskí hasiči ráno zasahovali pri smrteľnej dopravnej nehode

Dnes o šiestej hodine ráno bola ohlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla na štátnej ceste III. triedy z Pezinka do Šenkvíc, okres Pezinok. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že ide o dopravnú nehodu jedného osobného motorového vozidla, ktoré po náraze do stromu skončilo prevrátené na poli. Dopravnú nehodu neprežila jedna osoba, ktorej hasiči a záchranári niekoľko desiatok minút bezúspešne poskytovali masáž srdca. Na havarovanom automobile boli vykonané protipožiarne opatrenia na zabránenie vzniku požiaru.

Tlačové správy

Výbuch v rodinnom dome spôsobila fľaša acetylénu

Včera krátko po 23.00 hod. bol ohlásený výbuch a následný požiar prístavby rodinného domu v …