Home / ZÁSAHY / Bratislavský kraj / Pezinskí hasiči ráno zasahovali pri smrteľnej dopravnej nehode

Pezinskí hasiči ráno zasahovali pri smrteľnej dopravnej nehode

Pezinskí hasiči ráno zasahovali pri smrteľnej dopravnej nehode

Dnes o šiestej hodine ráno bola ohlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla na štátnej ceste III. triedy z Pezinka do Šenkvíc, okres Pezinok. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že ide o dopravnú nehodu jedného osobného motorového vozidla, ktoré po náraze do stromu skončilo prevrátené na poli. Dopravnú nehodu neprežila jedna osoba, ktorej hasiči a záchranári niekoľko desiatok minút bezúspešne poskytovali masáž srdca. Na havarovanom automobile boli vykonané protipožiarne opatrenia na zabránenie vzniku požiaru.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči zachránili jeleňa, ktorý by sa utopil

Vo štvrtok krátko po druhej hodine popoludní prijali hasiči žiadosť o pomoc pri záchrane dvoch …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE