Home / ZÁSAHY / Bratislavský kraj / Pezinskí hasiči ráno zasahovali pri smrteľnej dopravnej nehode

Pezinskí hasiči ráno zasahovali pri smrteľnej dopravnej nehode

Dnes o šiestej hodine ráno bola ohlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla na štátnej ceste III. triedy z Pezinka do Šenkvíc, okres Pezinok. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že ide o dopravnú nehodu jedného osobného motorového vozidla, ktoré po náraze do stromu skončilo prevrátené na poli. Dopravnú nehodu neprežila jedna osoba, ktorej hasiči a záchranári niekoľko desiatok minút bezúspešne poskytovali masáž srdca. Na havarovanom automobile boli vykonané protipožiarne opatrenia na zabránenie vzniku požiaru.

Hasiči zachránili jeleňa, ktorý by sa utopil

Vo štvrtok krátko po druhej hodine popoludní prijali hasiči žiadosť o pomoc pri záchrane dvoch …