Piaty ročník súťaže o Trenčiansky pohár

Piaty ročník súťaže o Trenčiansky pohár

Začiatkom tohto týždňa sa v areáli Mestského futbalového štadióna v Dubnici nad Váhom uskutočnilo ďalšie kolo slovenského pohára v hasičskom športe, ktoré bolo zároveň i V. ročníkom súťaže o Trenčiansky pohár. Trenčianskeho pohára sa zúčastnilo spolu päť súťažných družstiev z OR HaZZ v Poprade, OR HaZZ v Kežmarku, OR HaZZ v Košiciach, výber Žilinského kraja a družstvo zo G4S Fire Services. Do súťaže jednotlivcov nastúpilo celkom 43 súťažiacich. Súťažilo sa v disciplínach „beh na 100 metrov cez prekážky (jednotlivci, družstvá)” a “štafeta 4 x 100 metrov (družstvá)”.

Výsledky V. ročníka súťaže o Trenčiansky pohár:

Jednotlivci (beh na 100 m cez prekážky):

1. Dávid Kalužník, výber Žilinského kraja, čas: 16,73 sek.

2. Ľubomír Lörinčík, OR HaZZ v Lučenci čas: 16,86 sek.

3. Jakub Pavelka, HS Kúty čas: 17,18 sek.

Družstvá (beh na 100 m cez prekážky):

1. výber Žilinského kraja, čas: 108,86 sek.

2. OR HaZZ v Poprade, čas: 112,03 sek.

3. OR HaZZ v Kežmarku, čas: 114,50 sek.

Družstvá (celkové poradie):

1. OR HaZZ v Poprade

2. výber Žilinského kraja

3. OR HaZZ v Kežmarku

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Daždivé počasie súťažiacich vo Francovej Lhote neodradilo

Na 9. kole SMHL vo Francovej Lhote sa rozdávali posledné body pred ligovou prestávkou. Zasúťažiť …

X