Home / PRÁVE TERAZ / Počet výjazdov hasičov sa zvýšil na 60

Počet výjazdov hasičov sa zvýšil na 60

Hasiči počas dnešného dňa zaznamenali nárast výjazdov k technickým udalostiam. Za posledných 5 hodín boli vyslaní na 60 miest, kde zasahovali najmä pri odčerpávaní vody po prívalových dažďoch a pri odstraňovaní popadaných stromov. Najčastejšie bola ich pomoc potrebná v Trnavskom kraji, kde pomáhali v 33 prípadoch. V Bratislavskom kraji zasahovali na 18 miestach, pričom v hlavnom meste najmä v mestských častiach Ružinov a Staré Mesto. V Nitrianskom kraji zasahovali pri 8 udalostiach, v Banskobystrickom, Košickom a Žilinskom kraji pomáhali 1 – krát. Z celkového počtu 60 výjazdov až 44 – krát odčerpávali vodu zo zatopených priestorov a cestných komunikácií, 16 – krát odstraňovali popadané stromy.

Mali šťastie v nešťastí – havarovali pred hasičskou stanicou

Hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode 2 osobných vozidiel, ktorá sa stala v obci Beharovce …