Home / Nezaradené / Počet zranených osôb pri požiari ubytovne sa zvýšil na 8

Počet zranených osôb pri požiari ubytovne sa zvýšil na 8

Požiar ubytovne hasiči dostali pod kontrolu

Hasiči stále pokračujú vo vyhľadávaní nezvestnej osoby, ktorá sa v čase požiaru podľa slov ubytovaných mala nachádzať v objekte. Z horiacej budovy sa celkom evakuovalo približne 70 osôb (z toho 30 pred príchodom hasičov), počet zranených osôb sa zvýšil na 8. Viac ako 50 profesionálnych a dobrovoľných hasičov bude pokračovať v likvidácii požiaru a rozoberaní konštrukcie stavby.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri vybreženom potoku v Rakovej zasahuje 5 DHZO

Hasiči evidujú za posledné dve hodiny prudký nárast výjazdov v súvislosti s nepriaznivým počasím. Najviac …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X