Posádky hasičskej záchrannej služby dnes odoberali vzorky osobám podozrivým na koronavírus na ôsmich miestach v rámci Slovenska

Hasiči z Banskej Bystrice začali s odbermi hneď ráno v Smrekovci na Donovaloch. Posádka prešovskej hasičskej záchrannej služby pracovala v Tatranských Zruboch, po ukončení odberov vzorky zaviezla na RÚVZ do Košíc. Hasiči z Trenčína mali mobilnú ambulanciu pred hasičskou stanicou v Novom Meste nad Váhom, žilinská posádka HZS vykonávala odbery repatriantom v KRÚ Bystrá v Liptovskom Jáne. Nitrianski hasiči odoberali vzorky v Školiacom a rekreačnom zariadení FS vo Veľkom Mederi. Posádka trnavských hasičov vykonávala odbery repatriantom na troch miestach – v CÚZ Signál a v hoteli Granit v Piešťanoch a na Strednej odbornej škole PZ v Pezinku. V trnavskom internáte VÚJE zároveň hasiči z okresného riaditeľstva a členovia z okolitých DHZO pripravovali priestory na príchod repatriantov zo zahraničia.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Majstrovstvá SR | 23.10.2021 | GALANTA

Komentáre comments

X