Home / PRÁVE TERAZ / Požiar bytu v Ružomberku si vyžiadal dve zranené osoby

Požiar bytu v Ružomberku si vyžiadal dve zranené osoby

Hasiči momentálne zasahujú pri požiari bytu na Nábreží M. R. Štefánika v Ružomberku, ktorý vypukol po pol ôsmej večer. Po príchode na miesto udalosti hasiči evakuovali pomocou výškovej techniky jednu intoxikovanú osobu z bytu na 5. poschodí, v ktorom vypukol požiar. Okrem tejto sa zranila ešte jedna osoba, ktorá sa tiež intoxikovala splodinami horenia. Na mieste sú hasiči z Ružomberka, Martina, Liptovského Mikuláša a dobrovoľní hasiči z Likavky. Na miesto smeruje evakuačný autobus HaZZ pre potreby obyvateľov zasiahnutej bytovky. Hasiči sa momentálne snažia požiar dostať pod kontrolu.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Odbery vzoriek u osôb s podozrením na koronavírus, 9.5.2020

Posádky hasičskej záchrannej služby dnes vykonávali odbery vzoriek osobám s podozrením na koronavírus v karanténnych …

X