Požiar chaty na Zemplínskej Šírave

V stredu 7. januára 2015 bol niekoľko minút pred piatou hodinou ráno ohlásený požiar poschodovej chaty v rekreačnej oblasti Zemplínska Šírava – Kamenec v katastri obce Kaluža v okrese Michalovce.

Pri požiari chaty s rozmermi 9 x 7 metrov zasahovali hasiči z Michaloviec s dvomi vysokotlakovými a tromi C prúdmi za súčasného rozoberania konštrukcie strechy. Hasiči pri zásahu použili aj autonómne dýchacie prístroje.
Príčina vzniku udalosti je v štádiu vyšetrovania.
Následkom požiaru vznikla priama materiálna škoda predbežne vyčíslená v sume 36 tisíc eur.

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.