Požiar domu na Bernolákovej ulici v Hlohovci

Včera, 18. decembra 2016, krátko po 22.00 hod. bol ohlásený požiar rodinného domu na Bernolákovej ulici v Hlohovci. V čase príchodu hasičov bol požiar rozšírený na plochej streche podbránia rodinného domu a v jeho vnútorných priestoroch. Likvidácia požiaru prebiehala za súčasného rozoberania veľkého množstva uloženého horľavého materiálu vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Hlohovca a Piešťan a členovia DHZO Hlohovec jedným C prúdom a dvoma vysokotlakovými prúdmi. Pri požiari nebola žiadna osoba zranená. Následkom požiaru vznikla majiteľovi rodinného domu priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 10 000,- €. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania.

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …