Home / PRÁVE TERAZ / Požiar domu si vyžiadal jednu mŕtvu osobu

Požiar domu si vyžiadal jednu mŕtvu osobu

Hasiči momentálne zasahujú pri požiari domu v obci Borovce, ktorý vypukol pred pol hodinou v rodinnom dome. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že rodinný dom tvoria dve časti, z ktorých v jednej vypukol požiar a došlo k silnému zadymeniu. Po vykonanom prieskume objavili hasiči v priestoroch osobu, ktorá nejavila známky života. Pri udalosti zasahujú hasiči z Piešťan a dobrovoľní hasiči z obce Vrbové.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Čelná zrážka dvoch vozidiel v Piešťanoch

Piešťanskí hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste č. II/499 …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X