Home / ZÁSAHY / Košický kraj / Požiar dreveného zrubu pravdepodobne zapríčinila prskavka

Požiar dreveného zrubu pravdepodobne zapríčinila prskavka

Prvú tohtoročnú nedeľu popoludní zasahovali hasiči pri požiari dreveného zrubu v mestkej časti Košice – Myslava. Pri požiari boli použité autonómne dýchacie prístroje. Jedna osoba utrpela popáleniny I. stupňa tváre a horných končatín a bola intoxikovaná splodinami horenia. Následkom požiaru vznikla majiteľovi priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 250 000 €. Príčinou vzniku požiaru bolo pravdepodobne vznietenie vianočného stromčeka od prskavky. Zasahovali príslušníci z hasičských staníc v Košiciach a Šaci.
Ilustr. foto: čas.sk

Tri zhorené traktory si vyžiadali škodu 150 tisíc eur

Dnes pred druhou hodinou ráno bol ohlásený požiar pracovných strojov v obci Horná Strehová, okres …