Home / ZÁSAHY / Trnavský kraj / Požiar dvoch motorových vozidiel v Dunajskej Strede

Požiar dvoch motorových vozidiel v Dunajskej Strede

V pondelok 20. februára 2017 krátko po 19.30 hod. bol ohlásený požiar auta na hLavnej ulici v Dunajskej Strede. V čase príchodu hasičov na miesto udalosti na parkovisku horeli dve osobné motorové vozidlá. Jedno vozidlo bolo celé zachvátené požiarom a druhému horela pravá zadná časť. Na lokalizáciu a likvidáciu požiaru hasiči nasadili 1 C prúd a 1 vysokotlakový prúd. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Dunajskej Stredy. Príčina vzniku požiaru bolo úmyselné zapálenie neznámou osobou. Škoda na majetku bola predbežne stanovená na 23.000,- €.

Požiar motorového vozidla v obci Jelka

V pondelok krátko po ôsmej hodine večer bol ohlásený požiar jedného osobného motorového vozidla na …