Home / PRÁVE TERAZ / Požiar haly v Slovenskej Ľupči

Požiar haly v Slovenskej Ľupči

Hasiči boli dnes po pol štvrtej vyslaní k požiaru vo výrovnej hale v Slovenskej Ľupči. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že ide o požiar prívodného dopravníka v prevádzke na recykláciu plastov. Pri udalosti sa zranili 4 osoby, ktoré sa intoxikovali splodinami horenia a boli ošetrené na mieste. Hasičom sa požiar podarilo zlikvidovať pred hodinou, momentálne pretlakovým ventilátorom odvetrávajú priestory haly a kontrolujú skryté ohniská. Pri požiari zasahovali hasiči z Banskej Bystrice, Zvolena, Brezna, zisťovateľ príčin vzniku požiarov z OR HaZZ v Banskej Bystrici a pracovníci KCHL v Slovenskej Ľupči.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Tragická nehoda na R1

Tragická dopravná nehoda, ktorá sa stala na R1 v katastri obci Badín, si podľa predbežných …