Home / PRÁVE TERAZ / Požiar novostavby rodinného domu v Žiline

Požiar novostavby rodinného domu v Žiline

Dnes pred pol piatou popoludní boli hasiči vyslaní k požiaru rodinného domu v Žiline. Po príchode a vykonanom prieskume bolo zistené, že ide o požiar novostavby rodinného domu, ktorý vypukol v garáži a rozšíril sa aj na zvyšok objektu. Pri udalosti sa zranili dve osoby. Škoda spôsobená požiarom bola predbežne vyčíslená na 250 – 300 tisíc eur. Na miesto smeruje zisťovateľ príčin vzniku požiarov.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vážna dopravná nehoda v k.o. Jablonica

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X