Home / ZÁSAHY / Bratislavský kraj / Požiar osobného motorového vozidla na Kadnárovej ulici v Bratislave

Požiar osobného motorového vozidla na Kadnárovej ulici v Bratislave

V nedeľu 14. mája 2017 bol po dvadsiatej tretej hodine ohlásený požiar osobného motorového vozidla na Kadnárovej ulici v Bratislave. Prieskumom bolo zistené, že ide o požiar osobného motorového vozidla a okolitého porastu. Na mieste udalosti zasahovali bratislavskí hasiči. Hasiči vykonali likvidáciu požiaru použitím jedného C prúdu. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania. Na mieste zasahovalo deväť príslušníkov s tromi kusmi hasičskej techniky. Následkom požiaru nedošlo k žiadnym zraneniam.

Pre nedovolené spaľovanie vznikol požiar, ktorý zasiahol plochu 12 tisíc m2

Žilinských hasičov včera potrápil požiar rúbaniska, ktorý vypukol popoludní v katastri obce Ochodnica v okrese …