Home / ZÁSAHY / Trnavský kraj / Požiar poľnohospodárskeho stroja v Čiernom Brode

Požiar poľnohospodárskeho stroja v Čiernom Brode

Požiar poľnohospodárskeho stroja v Čiernom Brode

Včera 3. júla 2017 krátko pred 16.30 hod. bol ohlásený požiar poľnohospodárskeho stroja – balíkovača slamy, strniska a balíkov slamy v katastri obce Čierny Brod. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Galanty a Serede a členovia DHZO Veľké Úľany, Mostová a Čierna Voda dvomi C a dvomi B prúdmi. Následkom požiaru vznikla majiteľovi priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 25 000,- Eur. Príčinou vzniku požiaru bola prevádzkovo-technická porucha.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Komentáre

comments

Pozrite aj

Srnka prežila vďaka rýchlemu zásahu šamorínskych hasičov

Dnes pred obedom boli hasiči zo Šamorína vyslaní do katastra obce Štvrtok na Ostrove, kde …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X