Home / ZÁSAHY / Trnavský kraj / Požiar poľnohospodárskeho stroja v Čiernom Brode

Požiar poľnohospodárskeho stroja v Čiernom Brode

Požiar poľnohospodárskeho stroja v Čiernom Brode

Včera 3. júla 2017 krátko pred 16.30 hod. bol ohlásený požiar poľnohospodárskeho stroja – balíkovača slamy, strniska a balíkov slamy v katastri obce Čierny Brod. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Galanty a Serede a členovia DHZO Veľké Úľany, Mostová a Čierna Voda dvomi C a dvomi B prúdmi. Následkom požiaru vznikla majiteľovi priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 25 000,- Eur. Príčinou vzniku požiaru bola prevádzkovo-technická porucha.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Tri zhorené traktory si vyžiadali škodu 150 tisíc eur

Dnes pred druhou hodinou ráno bol ohlásený požiar pracovných strojov v obci Horná Strehová, okres …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X