Home / ZÁSAHY / Trnavský kraj / Požiar poľnohospodárskeho stroja v Čiernom Brode

Požiar poľnohospodárskeho stroja v Čiernom Brode

Požiar poľnohospodárskeho stroja v Čiernom Brode

Včera 3. júla 2017 krátko pred 16.30 hod. bol ohlásený požiar poľnohospodárskeho stroja – balíkovača slamy, strniska a balíkov slamy v katastri obce Čierny Brod. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Galanty a Serede a členovia DHZO Veľké Úľany, Mostová a Čierna Voda dvomi C a dvomi B prúdmi. Následkom požiaru vznikla majiteľovi priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 25 000,- Eur. Príčinou vzniku požiaru bola prevádzkovo-technická porucha.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Srnka prežila vďaka rýchlemu zásahu šamorínskych hasičov

Dnes pred obedom boli hasiči zo Šamorína vyslaní do katastra obce Štvrtok na Ostrove, kde …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X