Home / PRÁVE TERAZ / Požiar porastu v obci Zlatno

Požiar porastu v obci Zlatno

Viac ako 30 profesionálnych a dobrovoľných hasičov momentálne zasahuje pri požiari porastu v obci Zlatno v lokalite Javorový vrch (okres Zlaté Moravce). Požiar vypukol pred dvomi hodinami a rozšíril sa na plochu 300 x 100 metrov. Pri udalosti zasahujú profesionáli zo Zlatých Moraviec a Topoľčian a dobrovoľní hasiči z obcí Krnča, Solčany, Prázdnovce, Topoľčianky a Slažany. Hasiči sa momentálne snažia požiar dostať pod kontrolu.

Foto: ilustračné HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Po dopravnej nehode skončilo auto na streche, zranenia utrpeli 2 osoby

Hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode jedného osobného vozidla, ktorá sa stala v Považskej Bystrici …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X