Home / PRÁVE TERAZ / Požiar porastu v obci Zlatno

Požiar porastu v obci Zlatno

Viac ako 30 profesionálnych a dobrovoľných hasičov momentálne zasahuje pri požiari porastu v obci Zlatno v lokalite Javorový vrch (okres Zlaté Moravce). Požiar vypukol pred dvomi hodinami a rozšíril sa na plochu 300 x 100 metrov. Pri udalosti zasahujú profesionáli zo Zlatých Moraviec a Topoľčian a dobrovoľní hasiči z obcí Krnča, Solčany, Prázdnovce, Topoľčianky a Slažany. Hasiči sa momentálne snažia požiar dostať pod kontrolu.

Foto: ilustračné HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Odovzdávanie ocenení – Rád svätého Floriána a Rád čestného hasičstva

V pondelok, 7. septembra 2020, sa v zasadacej miestnosti Domu Dobrovoľnej požiarnej ochrany SR uskutočnilo …

X