Home / PRÁVE TERAZ / Požiar porastu v obci Zlatno

Požiar porastu v obci Zlatno

Viac ako 30 profesionálnych a dobrovoľných hasičov momentálne zasahuje pri požiari porastu v obci Zlatno v lokalite Javorový vrch (okres Zlaté Moravce). Požiar vypukol pred dvomi hodinami a rozšíril sa na plochu 300 x 100 metrov. Pri udalosti zasahujú profesionáli zo Zlatých Moraviec a Topoľčian a dobrovoľní hasiči z obcí Krnča, Solčany, Prázdnovce, Topoľčianky a Slažany. Hasiči sa momentálne snažia požiar dostať pod kontrolu.

Foto: ilustračné HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Komentáre

comments

Pozrite aj

Na severnej D1 zasahujú hasiči

Hasiči momentálne zasahujú na severnej diaľnici D1, kde došlo k dopravnej nehode jedného kamióna. Ten …

X