Home / PRÁVE TERAZ / Požiar rodinného domu v obci Jelenec, zasahujú aj členovia DHZ

Požiar rodinného domu v obci Jelenec, zasahujú aj členovia DHZ

Hasiči momentálne zasahujú pri požiari poschodového rodinného domu, ktorý vypukol v obci Jelenec. Požiar vznikol medzi škridlami a obytným priestorom pravdepodobne z elektroinštalácie. Hasičom sa ho podarilo lokalizovať pred pár minútami, momentálne rozoberajú strešnú konštrukciu a dohášajú skryté ohniská. Pri udalosti zasahujú profesionáli zo Zlatých Moraviec a Selenca a členovia DHZ Jelenec so 4 kusmi hasičskej techniky.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Čelnú zrážku auta s kamiónom neprežila jedna osoba

Hasiči z Tvrdošína a Dolného Kubína momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala …

X