Home / ZÁSAHY / Trnavský kraj / Požiar skládky odpadu v Trnave

Požiar skládky odpadu v Trnave

Požiar skládky odpadu v Trnave

V nedeľu 26. marca 2017 popoludní bol ohlásený požiar skládky odpadu na Zavarskej ceste v Trnave. Zasahovali príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave, Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Galante (z hasičskej stanice v Galante a v Seredi), Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Piešťanoch (z hasičskej stanice v Piešťanoch a v Hlohovci), zo Záchrannej brigády Hasičského a záchranného zboru v Malackách, zo Záchrannej brigády Hasičského a záchranného zboru v Žiline a členovia dobrovoľného hasičského zboru obcí Križovany nad Dudváhom, Brestovany, Šúrovce, Cífer, Voderady, Bučany, Veľké Kostoľany, Bohdanovce nad Trnavou, Jaslovské Bohunice, Zavar a dobrovoľné hasičské združenie Pole štyrmi C a dvoma lafetovými prúdmi, pričom zabezpečovali diaľkovú kyvadlovú dopravu vody z čerpacieho stanoviska v obci Šúrovce. Pri požiari boli použité autonómne dýchacie prístroje. Následkom požiaru vznikla majiteľovi skládky priama materiálna škoda, ktorá v je predmetom šetrenia. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Požiar administratívnej budovy na Komenského ulici v Žiline

Hasiči boli včera pred polnocou vyslaní k požiaru budovy na Komenského ulici v Žiline. Po …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE