Home / ZÁSAHY / Trnavský kraj / Požiar skládky odpadu v Trnave

Požiar skládky odpadu v Trnave

Požiar skládky odpadu v Trnave

V nedeľu 26. marca 2017 popoludní bol ohlásený požiar skládky odpadu na Zavarskej ceste v Trnave. Zasahovali príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave, Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Galante (z hasičskej stanice v Galante a v Seredi), Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Piešťanoch (z hasičskej stanice v Piešťanoch a v Hlohovci), zo Záchrannej brigády Hasičského a záchranného zboru v Malackách, zo Záchrannej brigády Hasičského a záchranného zboru v Žiline a členovia dobrovoľného hasičského zboru obcí Križovany nad Dudváhom, Brestovany, Šúrovce, Cífer, Voderady, Bučany, Veľké Kostoľany, Bohdanovce nad Trnavou, Jaslovské Bohunice, Zavar a dobrovoľné hasičské združenie Pole štyrmi C a dvoma lafetovými prúdmi, pričom zabezpečovali diaľkovú kyvadlovú dopravu vody z čerpacieho stanoviska v obci Šúrovce. Pri požiari boli použité autonómne dýchacie prístroje. Následkom požiaru vznikla majiteľovi skládky priama materiálna škoda, ktorá v je predmetom šetrenia. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Komentáre

comments

Pozrite aj

Požiar motocykla na D4

Dnes po siedmej hodine ráno bol ohlásený požiar motocykla po dopravnej nehode s osobným automobilom …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE